Kim Jesteśmy?

Firma powstała w 1995 roku w Warszawie. Od początku istnienia zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem alarmów, nawigacji, GPS-ów, wzmacniaczy, głośników, subwooferów. Zakładamy również blokady elektryczne i mechaniczne, centralne zamki oraz profesjonalnie przyciemniamy szyby.
Od 1999 roku zajmujemy się reklamą. Wykonujemy wydruki wielkoformatowe reklamę na samochodach, szyldy, banery oraz kasetony. Oferujemy również, najbardziej efektowną obecnie REKLAMĘ LEDOWĄ.

Do grupy tej należą zarówno jednokolorowe wyświetlacze graficzno-tekstowe, telebimy full-color, a przede wszystkim nowatorskie rozwiązanie jakim są SZYLDY LEDOWE.

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do poszczególnych działów...Celem firmy AudioCar jest zaspokojenie potrzeb klienta

oraz osiągnięcie Jego pełnego zadowolenia.

 

Regulamin


1. Wymiary reklamy.


Zastrzegamy sobie tolerancję wymiarów reklamy, wynikającą ze specyfiki wydruków wielkoformatowych oraz dostępności mediów, do 5%, chyba że z zamówienia wynika inaczej. W przypadku reklamy wielkoformatowej, ogólnie przyjęte jest również panelowanie grafiki, czyli składanie jej z kilku brytów.

2. Kolorystyka reklamy.

Zastrzegamy sobie tolerancję odcieni i nasycenia kolorów wynikającą z różnic w strukturze lub fakturze farb, jak również rodzaju wydruku oraz materiału, chyba że z zamówienia wynika inaczej.

3. Treść reklamy.

Prosimy o dokładne sprawdzenie treści na projekcie. Nie odpowiadamy za ewentualne błędy ortograficzne i gramatyczne, po zatwierdzeniu projektu.

4. Montaż reklamy.

Montaż reklamy, odbywa się wg zasad przyjętych i obowiązujących w firmie AudioCar, chyba że do zamówienia dołączona jest oddzielna specyfikacja. Zmiana ustalonego miejsca montażu reklamy, wiąże się z dodatkowymi kosztami. Z uwagi na żywotność opasek zaciskowych (elementy zużywalne), określoną przez producenta na minimum trzy miesiące, gwarancji na opaski zaciskowe udzielamy na okres trzech miesięcy. Dłuższy okres gwarancji wymaga oddzielnych ustaleń.

Elementy elektryczne (np. kasetony), zakończone są puszką przyłączeniową – dołączenie elementu do istniejącej instalacji wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Uzyskanie niezbędnych pozwoleń na montaż reklamy w określonej lokalizacji, pozostaje w kwestii klienta a nie firmy AudioCar.

5. Rozliczenie należności.

Rozliczenie następuje najpóźniej przy odbiorze towaru lub bezpośrednio po zakończeniu prac, na miejscu montażu, chyba że z zamówienia wynika inaczej. Towar i produkty, pozostają własnością firmy AudioCar, do momentu całkowitego rozliczenia. Jakiekolwiek reklamacje, bądź roszczenia nie są podstawą do nie uregulowania należności.

6. Termin realizacji.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia, liczony jest od momentu wpłaty zadatku oraz akceptacji finalnego projektu. Oba te warunki są niezbędne do uruchomienia procesu produkcji.

7. Oklejanie samochodów.

Oklejanie samochodu, pomimo zastosowania najlepszych dostępnych materiałów oraz środków pomocniczych, a także stosowania największych środków ostrożności, pozostaje metodą inwazyjną. Należy liczyć się z tym, iż po demontażu folii, samochód może nosić ślady ingerencji (np. możliwe jest iż lakier będący pod folią, może nieznacznie różnić się od tego, który wystawiony był na działanie warunków atmosferycznych. W niektórych przypadkach, konieczne jest również delikatne nacięcie folii, wynikające ze specyfiki lub kształtu oklejanej powierzchni, co również może pozostawić nieznaczne ślady na lakierze). W celu zapewnienia najwyższej jakości aplikacji, producent folii zaleca dokonanie technologicznych nacięć w miejscach największych przetłoczeń.

Blokady NIEDŹWIEDŹ-LOCK dostępne są do następujących modeli samochodów:


 


 

Partnerzy

 • Kenwood
 • Alpine
 • RockfordFosgate
 • Hifonics
 • Hertz
 • Magnat
 • Mac Audio
 • President
 • Midland
 • Parrot
 • Nokia
 • Motorola